«Юлія Тимошенко змушує владу звертати увагу на проблеми людей», – експерт

«Юлія Тимошенко змушує владу звертати увагу на проблеми людей», – експерт

Президент і його команда втрачають рейтинг і довіру громадян, бо оминають реальні проблеми громадян. Водночас лідерка «Батьківщини» вимагає від влади чесного і прозорого діалогу з людьми.

На цьому наголосив політолог Тарас Загородній під час круглого столу «Послання президента парламенту – енергійний старт виборчої кампанії. Хто основні гравці?» в ІА «Інтерфакс-Україна.

«Звичайно, фактор Тимошенко буде досить вагомим, тому що в неї є розгалужена партійна структура, вона постійно наголошує на некомпетентності влади, вона постійно тисне на них по всіх фронтах – це стосується її вимоги зниження тарифів і ліквідації «Нафтогазу», який, попри обіцянки президента, продає газ вже по 46 гривень за куб», – зауважив експерт.

На його думку, рейтинг Зеленського і його команди зазнає тяжкого удару через обіцянку президента не підвищувати тарифи для населення. Електорально невигідним він вважає ухвалений «слугами народу» законопроєкт 5600, який обкладає малих і середніх фермерів новими податками.

«Вони ухвалили закон 5600, де головними «олігархами» у нас визначені люди, які вирощують на своїх ділянках продукцію для того, щоб вижити або трохи продавати. Це, звичайно, буде удар по центральній Україні», – вважає Загородній.

Крім того, політолог, аналізуючи ухвалений бюджет на наступний рік, додав, що кошторис-2022 є «абсолютно ліво-популістичним», адже в ньому виділяються шалені кошти на піар-проєкти президента, але закладено скорочення субсидій, зростання тарифів і закон 5600, яким будуть наповнювати бюджет за рахунок малих і середніх підприємців.

Юлія Тимошенко і команда «Батьківщини» виступили категорично проти законопроєкту №5600, адже ним цілеспрямовано знищується малий і середній бізнес, фермери і селяни. Команда експрем’єрки оскаржуватиме цей закон у Конституційному суді. Юлія Тимошенко вважає, що «слуги народу», увівши високі податки для селян, хочуть змусити їх таким чином продавати свої сільськогосподарські паї.

Також фракція «Батьківщини» у парламенті не голосувала за бюджет-2022, тому що він не вирішує гострих соціальних питань і не покращує життя українців.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненський партієць допомагає малозабезпеченим сім’ям

Рівненський партієць допомагає малозабезпеченим сім’ям

Рівненська партійка передала в зону ООС продуктові набори

Рівненська партійка передала в зону ООС продуктові набори

Найвищі шанси перемогти Зеленського має Тимошенко – експерт

Найвищі шанси перемогти Зеленського має Тимошенко – експерт

Календар новин
Січень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31