Юлія Тимошенко зустрілася з Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Global Union

Сьогодні в рамках робочого візиту до Женеви Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Global Union Атле Хоє.

Йшлося про соціальну та гуманітарну ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко та Атле Хоє обговорили співпрацю у наданні гуманітарної допомоги народу України, відповідно до потреб у цій сфері.

«В цей нелегкий час для українців ви продовжуєте допомагати нашому народові. Ми щиро вдячні вам за турботу. На жаль, через злочинні дії кремля все більше і більше людей потребують такої підтримки», – наголосила Юлія Тимошенко.

Своєю чергою Атле Хоє запевнив, що його організація продовжить допомагати тим українцям, які цього потребують.

«У цей час усі небайдужі мають бути разом з вами. Народ України захищає демократичний світ, і ніхто не має залишатися осторонь», – сказав він.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, народний депутат від партії «Батьківщина» Михайло Волинець та заступник Генерального секретаря IndustriALL Global Union Кемал Озкан.

24-26 січня вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31