Юлія Тимошенко зустрілася з Генсеком ОБСЄ

Сьогодні в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Марією Шмід.

«У питанні війни росії проти України йдеться не лише про долю моєї Батьківщини. Сьогодні в Україні вирішується і майбутнє всієї Європи, зокрема її безпекової архітектури. Сьогодні в Україні вирішується питання, яким буде подальший світовий порядок, і чи збережеться лідерство заходу в глобальному світі», – наголосила лідер «Батьківщини».

«Тому існує лише один спосіб закінчити цю війну – спільна перемога усього вільного світу над режимом путіна», – підкреслила вона.

Своєю чергою Хельга Марія Шмід запевнила у підтримці України та її народу й повідомила про хід реалізації нової програми підтримки для України, яка фінансується державами-учасницями ОБСЄ.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Зазначимо, що 17-19 лютого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у щорічній Мюнхенській безпековій конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина). Цьогоріч ключовою темою заходу є вторгнення кремля в Україну та його наслідки для світової безпеки.

Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою унікальною платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики. Вона проводиться щорічно з 1963 року.

У конференції беруть участь понад 450 високопоставлених гостей, включаючи президентів, прем‘єр-міністрів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони багатьох країн світу, представників міжнародних організацій, світових політиків та експертів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30