Юлія Тимошенко зустрілася з Головою групи ЄНП у Європарламенті

Сьогодні, 19 травня 2022 року, в рамках візиту до Брюсселя лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою групи Європейської народної партії у Європейському парламенті Манфредом Вебером.

img
img
img
img
img

«Я дуже радий, що Ви прийняли моє запрошення приїхати до Європейського парламенту і знайшли час зустрітися зі мною та іншими членами ЄНП. Для нас важливо почути Ваш аналіз щодо того, що наразі відбувається в Україні», – наголосив Манфред Вебер.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між нашою державою і країнами ЄС. Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ЄНП.

«Я дякую ЄНП за підтримку і солідарність. Єдність України та всієї Європи є надзвичайно важливими для нас. Це перший раз від початку війни, коли я з моєю командою виїхала з України. Ми приїхали з однією метою – зберегти наше сильне об’єднання всього західного вільного світу заради перемоги України. Щоб ми усіма силами зосередилися на перемозі України, і в жодному випадку не звернули на шлях пошуку порозуміння з кремлем і збереження злочинного режиму путіна», – переконана Юлія Тимошенко.

У свою чергу Манфред Вебер висловив підтримку суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України та наголосив, що ЄНП на боці України та українського народу у цей надзвичайно важкий час для усієї Європи.

Окрім того, Юлія Тимошенко провела зустрічі з Генеральним секретарем ЄНП Антоніо-Лопесом Істурісом-Вайтом та Членом Європарламенту, Членом ХДС Німеччини Міхаелєм Галером.

«Український народ бере участь у війні, щоб захистити цінності, які ми сприймаємо як належне в Європі. Було приємно зустрітися з Юлією Тимошенко, сильною жінкою, яка завжди боролася за українську демократію», – написав Антоніо-Лопес Істуріс-Вайт на своїй сторінці у twitter.

У зустрічах також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31