Юлія Тимошенко зустрілася з Головою групи ЄНП у Європарламенті

Сьогодні, 19 травня 2022 року, в рамках візиту до Брюсселя лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою групи Європейської народної партії у Європейському парламенті Манфредом Вебером.

img
img
img
img
img

«Я дуже радий, що Ви прийняли моє запрошення приїхати до Європейського парламенту і знайшли час зустрітися зі мною та іншими членами ЄНП. Для нас важливо почути Ваш аналіз щодо того, що наразі відбувається в Україні», – наголосив Манфред Вебер.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між нашою державою і країнами ЄС. Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ЄНП.

«Я дякую ЄНП за підтримку і солідарність. Єдність України та всієї Європи є надзвичайно важливими для нас. Це перший раз від початку війни, коли я з моєю командою виїхала з України. Ми приїхали з однією метою – зберегти наше сильне об’єднання всього західного вільного світу заради перемоги України. Щоб ми усіма силами зосередилися на перемозі України, і в жодному випадку не звернули на шлях пошуку порозуміння з кремлем і збереження злочинного режиму путіна», – переконана Юлія Тимошенко.

У свою чергу Манфред Вебер висловив підтримку суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України та наголосив, що ЄНП на боці України та українського народу у цей надзвичайно важкий час для усієї Європи.

Окрім того, Юлія Тимошенко провела зустрічі з Генеральним секретарем ЄНП Антоніо-Лопесом Істурісом-Вайтом та Членом Європарламенту, Членом ХДС Німеччини Міхаелєм Галером.

«Український народ бере участь у війні, щоб захистити цінності, які ми сприймаємо як належне в Європі. Було приємно зустрітися з Юлією Тимошенко, сильною жінкою, яка завжди боролася за українську демократію», – написав Антоніо-Лопес Істуріс-Вайт на своїй сторінці у twitter.

У зустрічах також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненська «Батьківщина» позбавила двох депутатів мандатів за народною ініціативою

Рівненська «Батьківщина» позбавила двох депутатів мандатів за народною ініціативою

Рівненський партієць вкотре відгукнувся на прохання допомогти

Рівненський партієць вкотре відгукнувся на прохання допомогти

<strong>ПОВІДОМЛЕННЯ</strong>

ПОВІДОМЛЕННЯ

Календар новин
Жовтень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31