Юлія Тимошенко зустрілася з лідером опозиції ПАР

Сьогодні, 4 травня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із лідером опозиції Південно-Африканської Республіки, головою партії «Демократичний альянс» Джоном Стінхайзеном.

«Я дякую за Вашу мужність, за те, що Ви приїхали до нас у розпал війни. Я рада познайомитись із Вами. І я дуже вдячна Вашій команді, що ви дуже голосно висловлюєтесь на підтримку України. З Вашої країни тільки Ваш голос звучить на підтримку нашої держави», – наголосила Юлія Тимошенко.

У свою чергу Джон Стінхайзен подякував лідерці «Батьківщини» за можливість зустрітися.

«Ми вдячні, що Ви зустрічаєтесь з нами у цей важкий для Вашої країни час. Велика честь зустрітися з Вами. Ви для усього світу символ боротьби за свободу і демократію», – сказав він.

За словами Джона Стінхайзена, наразі в Африці багато дезінформації про Україну, яку розповсюджує російська федерація. Після візиту до України він намагатиметься переконати уряд ПАР допомогти Україні.

Зустріч Юлії Тимошенко з лідером партії «Демократичний альянс» (ПАР) Джоном Стінхайзеном

«Коли бачиш на власні очі, що відбувається, то потім говориш про це більш переконливо. Те, що я побачив, набагато гірше, ніж я уявляв. Вони атакують госпіталі, магазини, помешкання. Це жахливо. Сила духу українців мене надихнула. Україна перебуває на передовій боротьби не тільки за свою свободу і незалежність, а й за свободу у всьому світі. Якщо залишити Росію непокараною, то вона і надалі буде повторювати подібне. Тоді суверенітет і кордони більше не матимуть значення», – додав політик.

Юлія Тимошенко та Джон Стінхайзен також обговорили можливі наслідки війни кремля проти України, зокрема продовольчу та енергетичну кризу.

У зустрічі також брав участь перший заступник Голови комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Джон Стінхайзен, який з листопада 2020 року очолює «Демократичний альянс», на відміну від влади ПАР займає послідовну позицію на підтримку України. 1 травня він прибув до України з шестиденним візитом, щоб на власні очі побачити ситуацію у нашій державі після початку війни росії проти України та повідомити про це своїй країні та світові.

Нагадаємо, «Демократичний альянс» – друга за величиною політична партія в Південно-Африканській Республіці, офіційна опозиція до правлячої партії «Африканський національний конгрес».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31