Юлія Тимошенко зустрілася з Міністром оборони Німеччини

Сьогодні в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з новим Міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом.


Йшлося про ситуацію в Україні та військову допомогу нашій державі.

У цьому зв‘язку Борис Пісторіус наголосив, що росія веде війну на виснаження та запевнив, що обіцяні Німеччиною Leopard 2 будуть поставлені в Україну у другій половині березня.

Юлія Тимошенко подякувала Німеччині за допомогу українцям та закликала збільшити та прискорити надання Україні усіх видів необхідного озброєння.

«Без усієї необхідної зброї війна на виснаження триватиме. А Україна, як і весь вільний світ, має перемогти режим путіна якомога скоріше. Без цього більше ніхто у світі не буде почуватися у безпеці», – сказала вона.


Окрім того, лідер «Батьківщини» також провела коротку зустріч з колишнім Міністром оборони США, генералом Джеймсом Меттісом. Сторони обговорили необхідні кроки з боку союзників України для перемоги нашої держави над кремлем.

У зустрічах також брав участь заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

17-19 лютого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у щорічній Мюнхенській безпековій конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина). Цьогоріч ключовою темою заходу є вторгнення кремля в Україну та його наслідки для світової безпеки.

Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою унікальною платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики. Вона проводиться щорічно з 1963 року.

У конференції беруть участь понад 450  високопоставлених гостей, включаючи президентів, прем’єр-міністрів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони багатьох країн світу, представників міжнародних організацій, світових політиків та експертів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31