Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

Сьогодні, у середу, 2 листопада, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між Україною і Великою Британією, окремо зупинившись на політиці санкцій проти росії та військовій допомозі Україні.

«Я захоплююся стійкістю і сміливістю українців. Захищаючи свою незалежність, Україна захищає головні цінності вільного світу – свободу та демократію. Нас це надихає, і разом з нашими союзниками ми робимо все можливе, щоб допомогти у вашій боротьбі», – зазначила Посол.

Юлія Тимошенко подякувала Великій Британії за підтримку України та допомогу, яку вона надає нашому народові.

«Я зараз багато спілкуюся з нашими людьми по всій Україні. Українці розуміють, що не зможуть самі вистояти без допомоги демократичного світу. І ми надзвичайно вдячні за Вашу щиру та потужну допомогу», – наголосила Голова партії.

Окрім того, лідер «Батьківщини» ще раз висловила співчуття стосовно смерті Королеви Великої Британії Єлизавети ІІ.

«Це велика людина, ціла епоха, символ Вашої нації. Пам’ятаю як Прем’єр-міністр Борис Джонсон від її імені висловив нам підтримку у парламенті. Ми тоді зрозуміли, що якщо королева з нами, то всі з нами», – сказала Юлія Тимошенко.

Зазначимо, що у зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря та Радник з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Ніколас Фултон.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31