Юлія Тимошенко зустрілася з Президенткою Молодіжної організації ЄНП

Сьогодні лідер Партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президенткою Молодіжної організації Європейської народної партії (YEPP), європарламентаркою Лідією Перейрою.

«Ми дуже раді вітати Вас в офісі «Батьківщини». Ми вражені Вашою мужністю. Ви приїхали до Києва. Це дуже важливо для нас. Це свідчить, що серцем Ви з нами й демонструєте цим візитом свою солідарність», – наголосила Юлія Тимошенко.

Своєю чергою Лідія Перейра висловила підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України. Вона наголосила, що ЄНП з нашою державою та народом у цей важкий час, коли українці  борються не тільки за свою свободу, а й за демократичне майбутнє усієї Європи.

«Для нас було дуже важливо приїхати до Києва, щоб передати вам меседж від ЄНП та нашої молоді, що незважаючи ні на що, ми разом з вами у ці важкі часи. Ми хотіли на власні очі побачити те, що тут відбувається. Весь жах війни», – сказала вона.

 Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави та відносини між нашою державою і країнами ЄС.

«Ми обов’язково переможемо нашого спільного ворога – путіна. І це буде наша спільна перемога. А наше право бути в європейській родині, бути членом ЄС ми вже вибороли кров’ю», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Окрему увагу було приділено співпраці між «Батьківщиною» та ЄНП. Йшлося про можливість проведення найближчим часом Політичної Асамблеї ЄНП у Києві.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, народні депутати Сергій Власенко та Іван Крулько і Голова молодіжної організації Партії «Батьківщина» Сергій Митрофанський.

 ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 83 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів країн-членів ЄС та три голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31