Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом ЄНП

Сьогодні в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова Партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом Європейської народної партії, Головою групи ЄНП у Європейському Парламенті Манфредом Вебером.


Юлія Тимошенко подякувала родині ЄНП за підтримку та допомогу Україні й  поінформувала Манфреда Вебера про розвиток подій в Україні через війну росії проти нашої держави.

«Ми вдячні Вам за солідарність у ці найскладніші часи нашої історії. Ми відчуваємо, що наша родина ЄНП з нами»,- сказала Юлія Тимошенко.

Окрім того, йшлося про відносини між нашою державою і країнами ЄС та співпрацю між «Батьківщиною» і ЄНП.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

17-19 лютого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у щорічній Мюнхенській безпековій конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина). Цьогоріч ключовою темою заходу є вторгнення кремля в Україну та його наслідки для світової безпеки.

Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою унікальною платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики. Вона проводиться щорічно з 1963 року.

У конференції беруть участь понад 450  високопоставлених гостей, включаючи президентів, прем‘єр-міністрів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони багатьох країн світу, представників міжнародних організацій, світових політиків та експертів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31