Юлія Тимошенко зустрілася з Виконавчим директором Світової продовольчої програми ООН Девідом Біслі

Сьогодні в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Виконавчим директором Світової продовольчої програми ООН Девідом Біслі.

Йшлося про гуманітарну ситуацію в Україні та світі, яка склалася через війну кремля проти нашої держави, та питання світової продовольчої безпеки.

Тимошенко подякувала ООН за гуманітарну допомогу Україні, а також запевнила Девіда Біслі, що наша держава зі свого боку робить все можливе, щоб завадити голоду у світі. Вона також наголосила на неприпустимості блокування реалізації зернової ініціативи з боку росії.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

17-19 лютого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у щорічній Мюнхенській безпековій конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина). Цьогоріч ключовою темою заходу є вторгнення кремля в Україну та його наслідки для світової безпеки.

Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою унікальною платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики. Вона проводиться щорічно з 1963 року.

У конференції беруть участь понад 450  високопоставлених гостей, включаючи президентів, прем‘єр-міністрів, міністрів закордонних справ та міністрів оборони багатьох країн світу, представників міжнародних організацій, світових політиків та експертів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31